Easy voice recorder pro

Uygulama detayı :

Easy voice recorder pro tam özellikli bir ses kayıt yazılımıdır. Easy voice recorder temel özellikleri aşağıdaki gibidir;
*Kayıt ve dinle sekmelerinden oluşan arayüzü ekran okuma yazılımlarıyla uyumludur. Kayıt kalitesi parametreleri ayarlanabilmektedir.
*Dinle sekmesinde kaç saate kadar kayıt alınabileceği, oynatma hızı gibi ayarlar yapılabilmektedir.
*Bulut hizmetleriyle entegrasyonu mevcuttur.
*Kayıt parametreleri altında mikrofon kayıt ayarları ile ses kalitesi ayarları detaylıca yapılabiliyor.

Uygulama arayüzünde sağ üst tarafta bulunan daha fazla seçenek menüsünda mikrofon ve ses kalitesi ayarları gibi seçeneklere ulaşmak mümkün. Aynı menü içerisinde bulut kaydetme, içe aktarma seçenekleri bulunuyor. Uygulama ilk açıldığında iki ayrı sekme bulunuyor. Tek yapılması gereken kayıt sekmesine gelip alt ortada konumlandırılmış kayıt düğmesine basıp kayıt almaya başlamak.

Alınan kayıtlar "kayıt0001" gibi bir dosya ismiyle adlandırılıyor ve dosyaya uzun basıldığında paylaşma seçenekleri gibi seçeneklere erişim sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın ayrıca ücretsiz bir versiyonuda bulunuyor. Ücretsiz ve ücretli versiyonu arasındaki fark reklamların çıkması ve bazı özelliklerin pro versiyonunda erişilebiliyor olması.

Uygulama erişilebilirlik özellikleri:

Uygulama sekmeleri arasında ekran okuyucu ile iki parmakla geçiş yapabiliyorsunuz. Arayüz üzerinde etiketsiz herhangi bir düğme bulunmuyor. Düğmelerin işlevleriyle etiket adları uyumlu şekilde belirlenmiş.

Easy voice recorder pro talkback ve talkman ile uyumlu çalışmaktadır.

Easy voice recorder pro playstore linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir